Analityk Systemowy, POLA MOKOTOWSKIE WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy Analityka Systemowego do projektu bankowości mobilnej

  • Projekt ma na celu rozwój aplikacji mobilnej.
Zadania:
  • Rozwój oraz budowa nowoczesnych i innowacyjnych procesów dla Klientów w bankowości elektronicznej
  • Analiza wymagań, w tym precyzowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych we współpracy z jednostkami biznesowymi
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej dla zmian systemowych z uwzględnieniem zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością rozwiązań klasy enterprise w środowisku bankowym
  • Praca w metodykach zwinnych (SCRUM, Agile PM)
Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa/ hybryda – 2-3x w trakcie sprintu wymagane są wizyty w biurze
  • Zatrudnienie: przez apreel na zasadach B2B
  • Stawka: do 160 pln netto /h

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli Analityka systemowego, mile widziane w branży finansowej w obszarze aplikacji mobilnej
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • Biegłość w technikach analizy systemowej i rozwiązywaniu problemów
  • Biegłość zagadnień integracyjnych (Rest API, Microservices, Web Services, SOA)
  • Bardzo dobra znajomość UML, BPMN
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami CASE i modelowaniu systemów IT
  • Znajomość i płynność w posługiwaniu się narzędziami typu Swagger, SOAP UI, Postman,
  • Znajomość SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Znajomość narzędzia PlantUml
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT
  • Znajomość nowoczesnych wzorców projektowych
  • Umiejętność projektowania rozwiązań w oparciu o mikroserwisy oraz dokumentowania usług REST za pomocą Swagger / YAML
  • Znajomość zagadnień UX/UI
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych w z użyciem serwisów REST

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • BPMN
  • UML
  • SOA
  • Web services
  • Microservices
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 140-160 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Kim jesteśmy?
Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.
Data publikacji: 2024-04-21