Analytical Quality Assurance Specialist Remote, DOLNYCH WAŁÓW A GLIWICE

Czym będziesz się zajmować?

Codzienne zadania:

  • Intensywne angażowanie się w procesy zbierania i analizowania wymagań klientów, przekładanie ich na jasne i mierzalne kryteria akceptacji
  • Projektowanie i implementacja kompleksowych planów testów
  • Przeprowadzanie testów manualnych
  • Współpraca z zespołem developerskim w celu zapewnienia, że wszystkie aspekty techniczne są prawidłowo zaimplementowane.
  • Udział w przeglądach projektu i retrospekcjach, sugerowanie ulepszeń procesów.
  • Intensywna współpraca z klientami oraz zespołami produktowymi w celu głębokiego zrozumienia wymagań biznesowych i technicznych.
Co oferujemy?
  • 8 000 - 13 000 PLN miesięcznie
  • Dowolną formę umowy
  • 20 wolnych dni przy umowie b2b
  • Realny wpływ na kształt procesu testowania oprogramowania w całej firmie
  • Indywidualny budżet szkoleniowy oraz czas na rozwój
  • Luźną atmosferę, płaską strukturę i nieskomplikowane procesy
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej (dostępne jest także nasze biuro w Gliwicach)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowy Macbook + standardowe benefity

Kogo poszukujemy?

Czego oczekujemy?
  • Co najmniej 2 lat doświadczenia w roli testera automatyzującego
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji testów (PlayWright, Cypress)
  • Znajomości TypeScript lub JavaScript na poziomie pozwalającym na pisanie testów E2E
  • Umiejętności testowania API
  • Doświadczenie lub zainteresowanie rozwojem w pracy z zbieraniem i analizą wymagań projektowych
  • Silne zdolności analityczne, umiejętność myślenia krytycznego i podejmowania decyzji na podstawie analizy
  • Umiejętności komunikacyjne, zdolność do pracy z różnorodnymi zespołami i klientami
  • Proaktywność i zaangażowanie
  • Znajomość specyfiki wytwarzania oprogramowania aplikacji webowych
  • Angielski C1
Mile widziane:
  • doświadczenie w automatyzacji testów oraz znajomość PlayWright lub Cypress
  • znajomość jednego z języków programowania (Java Script, TypeScript, Java, C#)

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Testing
  • Manual testing
  • PlayWright
  • REST
  • JavaScript
  • Cypress
  • TypeScript
  • Test automation
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 8000-13000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy
  • Płatny "urlop" dla B2B, Płatne "chorobowe" dla B2B

Kim jesteśmy?
Cześć👋 Jesteśmy 50+ osobowym zespołem pragmatyków, którzy dostarczają projekty SaaS dla segmentu B2B. Obowiązuje u nas zasada “2-pizza-team”, co oznacza m.in. małe, zwinne zespoły do 8 ekspertów. Codzienna praca jest najczęściej oparta o Scrum lub Kanban (tu niespodzianek nie ma😜), staramy się pracować mądrze, zawsze w sposób dopasowany do wymagań projektu, struktury zespołu i samego klienta.
Data publikacji: 2024-04-30