Architekt Hurtowni Danych, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: praca hybrydowa (1 dzień/tydzień pracy z biura w Warszawie)
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 200-220 zł/h netto + VAT
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) →rozmowa z Klientem → podjęcie decyzji
  • Branża: ubezpieczeniowa
Zakres zadań:
  • Projektowanie architektury nowoczesnych systemów analitycznych we współpracy z architektami domenowymi, biznesowymi oraz projektantami
  • Definiowanie wzorców architektonicznych wspierających implementację rozwiązań w oparciu o najnowsze trendy i technologię w tym AI/ML
  • Zapewnianie synergii architektonicznej dostarczanych rozwiązań
  • Analiza dostępnych rozwiązań i rekomendacja optymalnych technologii zarówno lokalnych jak i w chmurzę
  • Udział w procesie ewaluacji nowych technologii
  • Wewnętrzny konsulting technologiczny przy inicjatywach rozwojowych i projektach

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku architekta
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z zakresu systemów analitycznych
  • Znajomość architektury i platformy SAS 9.4 lub/i SAS Viya
  • Znajomość architektury i platformy Oracle (mile widziane Oracle Exadata)
  • Znajomość zagadnień i technologii CI/CD (Bitbucket / Bamboo / Liquibase / JIRA)
  • Znajomość zagadnień z zakresu DataOps i/lub MLOps
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień z zakresu BigData
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów udostępniających dane ze pomocą usług
  • Znajomość platformy Oracle ORDS lub innej do budowy usług

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • SAS Viya
  • CI/CD
  • MLOps
  • Oracle Exadata
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 33600-36960 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21