Architekt Rozwiązań IT, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy Architekta Rozwiązań IT dla naszego Partnera/Klienta - jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, która świadczy usługi tworzenia i utrzymania oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych dla kluczowych firm z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i technologicznego.

Na początek konkrety:
  • Możliwa forma współpracy: B2B
  • Stawka: 130 - 180 PLN/h
  • Tryb pracy: hybryda (Warszawa)
  • Wymiar pracy: 1FTE
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań IT w zróżnicowanych domenach
  • Analiza wymagań architektonicznych i opracowywanie propozycji rozwiązań
  • Realizacja projektów architektury rozwiązań IT na poziomach biznesowym, aplikacyjnym, danych i infrastruktury
  • Efektywna współpraca i zapewnienie wsparcia technicznego dla zespołów projektowych, promowanie najlepszych praktyk, najnowszych technologii i trendów branżowych, a także realizacja strategii ich wdrożenia
  • Prezentowanie i argumentowanie wybranych rozwiązań klientom na różnych poziomach organizacyjnych, łącznie z przygotowaniem zaawansowanych prezentacji oraz organizacją i prowadzeniem specjalistycznych warsztatów

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • 5 letnie doświadczenie w realizacji projektów architektury rozwiązań IT na poziomach biznesowym, aplikacyjnym, danych i infrastruktury w środowiskach o skali korporacyjnej.
  • 5 letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań IT w zróżnicowanych domenach.
  • 5 letnie doświadczenie w analizie wymagań architektonicznych i opracowywaniu propozycji rozwiązań, uwzględniających założenia, ograniczenia, ryzyka oraz pryncypia bezpieczeństwa.
  • Umiejętność przewidywania konsekwencji, skutków oraz potencjalnych problemów wynikających z proponowanych rozwiązań technologicznych i architektonicznych w systemach o wysokiej złożoności.
  • Efektywna współpraca i zapewnienie wsparcia technicznego dla zespołów projektowych, promowanie najlepszych praktyk.
  • Skuteczne prezentowanie i argumentowanie wybranych rozwiązań klientom na różnych poziomach organizacyjnych.
  • Doświadczenie i znajomość stosu technologicznego ORACLE.
Mile widziane:
  • Dobra znajomość metodyk projektowych i architektonicznych, takich jak TOGAF, ARCHIMATE
  • Dobra znajomość standardów i metodyk bezpieczeństwa, takich jak COBIT, NIST, CSA
  • Doświadczenie w pracy z organizacjami z sektora publicznego
  • Wiedza z zakresu rozwiązań chmurowych
  • Posiadanie certyfikatów branżowych na poziomie zaawansowanym będzie dodatkowym atutem

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Oracle DB
  • Software architecture
  • Architectural patterns
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 130-180 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Kim jesteśmy?
4IT Solutions działa na polskim rynku od 2014 roku. Naszym core businessem jest rekrutacja konsultantów IT. Dostarczamy usługi specjalistów IT, którzy wspierają zespół klienta długoterminowo lub na czas realizacji danego projektu. W zależności od projektu oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta lub umowę typu body-leasing.
W 4IT Solutions wierzymy, że trzon firmy tworzą nasi pracownicy. Wysoka jakość usług i sukces naszych klientów zależy od nich. Nasz zespół to grupa zgranych ludzi reprezentująca najwyższe standardy etyki biznesu. Wierzymy w długotrwałe relacje z klientami, które budujemy dzięki dostarczaniu usług najwyższej jakości. Naszym kluczem do sukcesu są proste procesy, brak komplikacji i automatyzacja.
Data publikacji: 2024-04-21