Architekt zarządzający stałe zatrudnienie, SZCZECIN

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie prowadzimy rekrutację stałą dla naszego klienta, który jest rozwijającym się biurem architektonicznym. Firma wykonuje projekty architektoniczne, urbanistyczne, budowlane i wykonawcze. Z uwagi na duże zainteresowanie, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko architekta zarządzającego.

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Zarządzanie pracą biura i architektów (10 osób);

  • Wspieranie i motywowanie zespołu;

  • Koordynacja finalizacji zapytań ofertowych;

  • Aktywny udział w projektowaniu zleceń, w tym również prowadzenie projektu budynku w Świnoujściu;

Wymagania:

  • Posiadanie kilkuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

  • Znajomość programów SketchUp i AutoCAD;

  • Leadership oraz nienaganne umiejętności zarządzania czasem i hierarchizacji zadań;

  • Chęć rozwoju zawodowego, wysoka motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • Zmysł estetyczny;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

Co możemy zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bądź formę B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Elastyczny czas pracy w godzinach 7:00-18:00;

  • Realną ścieżkę rozwoju zawodowego;

Data publikacji: 2024-04-21