Architekt, BIELSKO BIAŁA

HR SIGMA poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko ARCHITEKT. Jeśli jesteś architektem i chcesz się rozwijać w firmie z potencjałem ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Zadania:

  • Wykonywanie projektów architektonicznych.

  • Wykonywanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych w miejscu objętych realizacją projektów.

  • Odbywanie spotkań i wykonywanie prac na potrzeby projektów na budowie.

  • Sporządzanie pism, notatek i sprawozdań.

  • Składanie wniosków i pism do właściwych urzędów.

  • Uzupełnianie dokumentacji w urzędach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.

  • Prowadzenie i porządkowanie dokumentacji wewnętrznej projektów.

  • Kontakt z klientami, współpracownikami Pracodawcy, urzędnikami i innymi instytucjami prowadzącymi sprawy Pracodawcy.

  • Obsługa komputera, urządzeń drukujących, mierników laserowych, itp.

  • Kompletowanie, składanie i przygotowywanie dokumentacji projektowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (dyplom magisterski kierunku Architektura i Urbanistyka) - warunek konieczny.

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy przy wszystkich fazach projektu (od koncepcji po projekt wykonawczy) - min. 5 lat.

  • Biegła znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie: AutoCad.

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego i administracyjnego oraz warunków technicznych i norm.

  • Doświadczenie w koordynacji międzybranżowej.

  • Znajomość dostępnych na rynku materiałów budowlanych i technologii.

  • Wysoka samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji i bardzo dobra organizacja własnej pracy.

  • Terminowość, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Doświadczenie w pracy zespołowej.

  • Kreatywność poparta ciekawymi projektami w portfolio.

  • Poczucie estetyki i wyobraźnia przestrzenna.

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia - mile widziane.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę.

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2024-05-09