Asystent/ka Działu Handlowego z językiem angielskim i/lub niemieckim, RADOM

RADMOT Sp. z o.o. oferuje precyzyjną obróbkę skrawaniem CNC. Specjalizujemy się w toczeniu CNC oraz frezowaniu CNC metali, w tym aluminium, stali nierdzewnej oraz mosiądzu. Produkujemy z najwyższą wydajnością i ekonomiką produkcji.

Nowoczesny park maszynowy CNC pozwala produkować szerokie portfolio różnych części. Od prostych toczonych części, gdzie ważna jest wydajność i stabilność procesu, poprzez części bardziej skomplikowane i precyzyjne, a kończąc na najbardziej wymagających częściach obrabianych symultanicznie w 5 osiach.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa polskich i zagranicznych klientów według standardów firmy,

  • Wsparcie przy tworzeniu ofert handlowych,

  • Administracyjna i logistyczna obsługa zamówień,

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie obsługi klientów,

  • Sporządzanie statystyk, raportów i analiz na potrzeby działu handlowego,

  • Wprowadzanie danych do systemu ERP,

  • Wprowadzanie danych do systemu CRM,

  • Wsparcie Project Managerów w realizacji zadań i prowadzeniu projektów.

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,

  • Umiejętności analityczne,

  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (m.in. Word, Excel, Outlook),

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Optymizm i inicjatywa w działaniu, komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale handlowym lub pokrewnym,

  • Wykształcenie techniczne,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, stołówka, prywatna opieka medyczna, nauka języków obcych, karta MultiSport, firmowe imprezy i prezenty, parking dla pracowników).

Data publikacji: 2024-05-07