Asystent ds. realizacji projektu linii produkcyjnej delegacje z językiem niemieckim i/lub węgierskim, KATOWICE

FFT Produktionssysteme Polska Sp. z o.o. jest częścią niemieckiego koncernu FFT Produktionssysteme GmbH, który to od kilkudziesięciu lat należy do niemieckich liderów branży automotive specjalizujących się w planowaniu oraz wdrażaniu zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Przed kandydatami stawiamy niepowtarzalną szansę na współpracę z największymi producentami w branży motoryzacyjnej oraz firmami wykorzystującymi nowatorskie metody produkcji.

Zadania:

  • wsparcie lidera projektu w procesie zarządzania projektem montażowym realizowanym w kraju lub za granicą;

  • współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych realizacji;

  • współpraca z firmami wynajmującymi sprzęt (m.in. wysyłanie zapytań i wybór ofert, rozdysponowanie sprzętu;

  • dbanie o obieg dokumentów;

  • sprawdzanie dostępności komponentów;

  • współpraca z Działem Produkcji, Inżynieryjnym i Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (warunek konieczny);

  • dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziany węgierski;

  • wykształcenie techniczne, mile widziane studia inżynierskie;

  • mile widziana znajomość systemów ERP (np. SAP);

  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe;

  • odpowiednia organizacja własnej pracy, dokładność i staranność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe Warta, karta sportowa Multisport, lekcje z lektorem;

  • auto służbowe + karta paliwowa;

  • ZFŚS - wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne;

  • pracę głównie w delegacjach (Węgry);

  • dojazd i zjazd z projektów wliczany w czas pracy;

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami;

  • rozwój zawodowy w firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości, współpracującej
    z odbiorcami na całym świecie - jako generalny wykonawca pracujemy bezpośrednio z OEM's (VW, BMW, Daimler).

Data publikacji: 2024-04-21