Asystent ds. Zakupów, KORYTA

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji wędlin i mięsa zatrudniającą blisko 9 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Zadania:

  • Realizacja zadań zakupowych na podstawie bieżących zapotrzebowań firmy zgodnie z polityką zakupową,

  • Tworzenie zamówień systemowych oraz umów ramowych z dostawcami,

  • Obsługa logistyczna polegająca na planowaniu dostaw i współpracy z dostawcami przy ich realizacji,

  • Czuwanie nad prawidłową ilością stanów magazynu opakowań, chemii oraz artykułów BHP i p.poż,

  • Wyjaśnienie rozbieżności między złożonym zamówieniem a dokumentacją sprzedażową,

  • Poszukiwanie ofert zgodnie z wymogami oraz polityką zakupową,

  • Wnioskowanie o utworzenie/rozszerzenie nowych indeksów materiałowych oraz dostawców w systemie,

  • Wypełnianie/aktualizowanie wewnętrznych raportów magazynowych i zakupowych,

  • Ścisła współpraca z Centralnym Działem Zakupów,

  • Realizacja zadań zgodnie z wytycznymi, znajomość procedur i instrukcji obowiązujących w firmie,

  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej, zachowanie w tajemnicy informacji technicznych, handlowych oraz organizacyjnych zakładu, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (dział zakupów, zaopatrzenia, administracji),

  • dobra organizacja pracy, dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na pracę w zespole,

  • dobra znajomość MS Office - Excel,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, należącej do międzynarodowego koncernu,

  • pracę w atmosferze współpracy.

Data publikacji: 2024-04-26