Asystent Dyspozytora Drobnicy Krajowej, BIELSKO BIAŁA

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania na stanowisku :

  • Znajomość branży TSL,

  • Chęć do nauki i rozwoju,

  • Skrupulatność, rzetelność,

  • Dyspozycyjność (praca na 2 zmiany) ,

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami,

  • Obsługa MS Office.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Wsparcie przy organizowaniu dystrybucji przesyłek cargo,

  • Obsługa systemów informatycznych w zakresie realizowanych zleceń,

  • Pomoc przy zaplanowaniu tras,

  • Przygotowywanie dokumentów przewozowych i wydawanie dyspozycji kierowcom (w uzgodnieniu z Dyspozytorem Drobnicy Krajowej),

  • Pomoc przy aranżowaniu przewozów przesyłek,

  • Raportowanie o skuteczności dostaw oraz odbiorów.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,

  • możliwość uczenia się od innych pracowników,

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój,

  • różnego rodzaju benefity (dofinansowanie do wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatną opiekę medyczną i inne),

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Data publikacji: 2024-04-21