ASYSTENT PROJEKTANTA W BRANŻY ELEKTROENERGETYCZNEJ, OCIĄŻ

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zakres obowiązków:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Staż pracy niewymagany
  • Mile widziana znajomość programu AutoCad, ZWCad
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, systematyczność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów, umiejętność pracy w zespole/z zespołem, sumienna realizacja powierzonych zadań
  • Współpraca z projektantem i pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • Aktywny udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Kontakt z zewnętrznymi Podmiotami Prywatnymi oraz Organami Administracji Publicznej
  • Prowadzenie uzgodnień w zakresie sieci elektrycznych oraz spraw administracyjnych
  • Możliwość zatrudnienia pracownika na podstawie umowy o pracę oraz możliwość przyjęcia stażysty
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, istnieje również możliwość przyuczenia

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-04-08