Asystent Spedytora Siedlce, SIEDLCE

DTW LOGISTICS GROUP- to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. "Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta". Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja: "Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru."

Aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko Asystenta Spedytora

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie zleceń oraz danych do systemu spedytorskiego,

  • Awizowanie kierowców i koordynacja dostaw,

  • Aktualizacja statusów przewozów w systemie,

  • Dobór, weryfikacja i nadzór nad podwykonawcami,

  • Monitorowanie realizacji zleceń i dbanie o terminowość dostaw,

  • Współpraca z klientami w zakresie realizacji zleceń (kontakt telefoniczny i mailowy),

  • obsługa dokumentacji transportowej

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego i rosyjskiego

  • Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy,

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Szkolenie - nauczymy Cię wszystkiego od podstaw

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w nowocześnie zarządzanej firmie.

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe).

Data publikacji: 2024-04-25