Automatyk Specjalista Utrzymania Ruchu, OTWOCK

Dla naszego klienta, globalnego lidera w branży opakowań elastycznych, poszukujemy:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Nadzór nad parkiem maszynowym i infrastrukturą zakładu,

  • Realizacja przeglądów technicznych oraz remontów maszyn,

  • Usuwanie awarii i usterek, działania prewencyjne,

  • Programowanie sterowników PLC,

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi,

  • Uczestnictwo w programie modyfikacji oraz modernizacji maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymaniu Ruchu.

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe(elektronik, automatyk).

  • Znajomość (diagnostyka, programowanie) sterowników PLC.

  • Parametryzacja napędów AC/DC.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Uprawnienia SEP typ E do 1kV.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w organizacji dbającej o wysokie standardy,

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne szkolenia stanowiskowe,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie do szkoleń i nauki języków,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dodatkowe świadczenia socjalne.

Data publikacji: 2024-04-21