Automatyk, OPOLE

OGŁOSZENIE O PRACĘ

Stanowisko: Automatyk

Lokalizacja: Opole

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie na start
  • Pakiet w LuxMed
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport
  • Premie
  • Dofinansowanie do dojazdu
  • Dodatek za każdy przepracowany dzień wolny (sobota, niedziela)

Umowa: Umowa o pracę.

Godziny pracy: Praca na 3 zmiany w systemie Czterobrygadowym

Opis stanowiska:

  • 80% swojego czasu spędzisz na wydziale produkcyjnym, diagnozując przyczyny usterek i naprawiając linię produkcyjne na bieżąco - pod kątem elektrycznym i mechanicznym.
  • Diagnozowanie układów automatyki PLC oraz nadzorowanie i prowadzenie prewencyjnej obsługi technicznej linii produkcyjnej.
  • Zamawianie części zamienne do maszyn produkcyjnych.
  • Udział w modernizacji i usprawnieniach linii produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechatronika, elektromechanik lub pokrewne).
  • Znajomość elementów automatyki przemysłowej, PLC oraz zagadnień mechanicznych.

  • style="">

Data publikacji: 2024-04-27