Automatyk, GDYNIA

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Automatyk

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • konserwacja, naprawa i usuwanie usterek urządzeń przeładunkowych terminala

  • instalacja i uruchamianie nowych urządzeń

  • planowanie przeglądów i napraw oraz sporządzanie raportów z uszkodzeń i usterek

  • współpraca z działem operacyjnym w celu zapewnienia sprawności urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne

  • gotowość do pracy na wysokości oraz w różnych warunkach atmosferycznych

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym (6-18, 18-6)

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy oraz w zespole

  • otwartość, komunikatywność, chęć poszerzenia kompetencji

  • miele widziane doświadczenie w obsłudze i diagnostyce sterowników PLC (SIEMENS, ABB)

  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, premie i dodatki

  • rozwój zawodowy (udział w szkoleniach, możliwość uzyskania uprawnień)

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, premia miesięczna, dofinansowanie do posiłków w Kantynie, system kafeteryjny z możliwością wyboru dodatków (np. Multisport, karta paliwowa, ubezpieczenie na życie), dofinansowanie do studiów oraz indywidualnych lekcji języka angielskiego.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-25