BI Developer, CENTRUM KIELCE

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy BI Developera dla dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej, działającej na międzynarodowym rynku płytek ceramicznych i kompleksowego wyposażenia łazienek.

Na początek konkrety:​
  • Możliwa forma współpracy: Umowa o Pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • Stawka: 10 000 - 18 000 zł brutto UoP
  • Tryb pracy do uzgodnienia biuro w Kielcach
  • Wymiar pracy: pełny etat
Kilka słów o projekcie:

Prace polegają na zapewnieniu rozwoju oraz utrzymaniu działania systemów BI w organizacji. Codzienne obowiązki obejmują wykonywanie niezbędnego wsparcia, opiekę nad systemem oraz rozwój oraz integrację i pobieranie danych z różnych systemów do BI. Wykorzystywana jest metodologia Scrum.

Zakres obowiązków:
  • Opieka nad rozwojem i utrzymaniem środowisk business intelligence
  • Proponowanie i tworzenie zaawansowanych rozwiązań analitycznych
  • Projektowanie i rozwijanie hurtowni danych (DWH)
  • Proponowanie sprawdzonych rozwiązań technicznych
  • Integrowanie danych z wielu źródeł i systemów
  • Testowanie działania tworzonego oprogramowania
  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • Zapewnienie zgodności tworzonych rozwiązań z wymaganiami bezpieczeństwa
  • Współpraca z zespołami i wsparcie użytkowników w obrębie systemów business intelligence

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu baz danych SQL przy użyciu MySQL
  • Doświadczenie w obszarach data warehouse i business intelligence
  • Doświadczenie w pracy nad integracją danych z różnych źródeł
  • Umiejętności projektowania i optymalizacji modeli danych w SQL / Power BI
  • Doskonała znajomość Excel i Power Query
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, zdolności organizacyjne, zaangażowanie i inicjatywa w realizowanych zadaniach, umiejętność szybkiego uczenia się i rozumienia zagadnień IT

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • SQL
  • MySQL
  • Power BI
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 10000-18000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Kim jesteśmy?
Dostarczamy najwyższej jakości usługi:
• rozwoju oprogramowania,
• projektowania oraz wdrażania infrastruktury informatycznej,
• utrzymania systemów informatycznych,
• dostarczamy usługi w zakresie outsourcingu konsultantów IT,
• prowadzimy rekrutacje w zakresie kompetencji IT
Data publikacji: 2024-04-21