Blacharz Samochodowy, ŁÓDŹ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pomoc w przygotowaniu pojazdu do oględzin rozbrajanie samochodu przed naprawą blacharską naprawa blach samochodowych drobne prace mechaniczne demontaż/montaż części nadwozia pojazdów obsługa specjalistycznych urządzeń np. promienników podczerwieni, systemu pomiarowego przygotowywanie pojazdów do naprawy WYMAGANIA: doświadczenie na analogicznym stanowisku mile widziana znajomość najnowszych technologii napraw blacharskich zdolność do pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i norm dyspozycyjność (praca zmianowa) prawo jazdy kat. B umiejętność pracy w grupie precyzja, dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę OFERUJEMY: pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji okres wdrożenia w asyście specjalistów szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń realną szansę awansu dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej bezpłatny parking atrakcyjne wynagrodzenie narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
Data publikacji: 2024-05-01