Business Development Manager – rozwiązania i usługi outsourcingu IT, WARSZAWA

Jesteśmy integratorem rozwiązań IT, od ponad 20 lat działamy aktywnie na rynku dostarczając wysoki poziom usług informatycznych dla średnich, dużych firm i sektora publicznego. Posiadamy wykwalifikowany zespół inżynierów, realizujemy usługi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii rynkowych. Szukamy lidera sprzedaży, który dołączy do naszego zespołu i będzie aktywnie budować portfolio Klientów. Jeśli jesteś skoncentrowany na realizacji celów, sukces to Twoje drugie imię, a przy okazji wiesz, że chmura to nowa cyberkultura i bez sieci wszystko odleci to znak, że musimy się spotkać!

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów oraz sprzedaż usług stałych zarządzania infrastrukturą IT, hostingu, jak również jednorazowych wdrożeń w obszarach integracji rozwiązań IT,

  • Budowanie strategii sprzedaży z Klientami i dbanie o ich potrzeby (branża przemysłowa, public, finanse, ubezpieczenia),

  • Kompleksowa obsługa procesu sprzedażowego, w szczególności generowanie lead'ów sprzedażowych, przygotowanie ofert, negocjacje oraz zawieranie umów,

  • Ścisła współpraca z zespołem realizacji - Dział Serwisu i Wdrożeń,

  • Reprezentowanie ESKOM na konferencjach, szkoleniach i innych wydarzeniach biznesowych,

  • Realizacja celów sprzedażowych oraz raportowanie do systemu CRM.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług w branży IT,

  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych, cyberbezpieczeństwa, serwisowych, hostingu, rozwiązań sieciowych,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych, negocjacji, zamykania procesu sprzedaży,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów,

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2),

  • Pasja i chęć pogłębiania wiedzy z IT,

  • Mile widziana znajomość Jiry i Confluence.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę i możliwość rozwoju w firmie IT,

  • Posiadamy szeroką ofertę usług informatycznych oraz prestiżowe partnerstwa technologiczne,

  • Gwarantujemy elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej lub w biurze,

  • Współpracujemy w oparciu o umowę B2B z dostępem do opieki medycznej, karty sportowej,

  • Dodatkowo możesz dołączyć do naszej drużyny kolarskiej MTB lub brydża sportowego!

Data publikacji: 2024-04-23