Cloud Architect, ALEJE JEROZOLIMSKIE WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Projekt dotyczy stworzenia architektury usług i aplikacji oraz konfiguracji korporacyjnego środowiska chmury publicznej GCP w banku.

Zadania:
  • planowanie oraz określanie docelowej konfiguracji środowiska chmury publicznej (Landing Zone), dla migrowanych oraz tworzonych od podstaw aplikacji,
  • konsultacje z innymi zespołami w organizacji nad architekturą logiczną oraz korporacyjną i konfiguracją chmury,
  • mapowanie potrzeb biznesowych oraz praca nad rozwiązaniami i usługami dostępnymi w chmurze, w szczególności typu PaaS,
  • szacowanie i optymalizacja kosztów usług chmury publicznej dla wskazanego rozwiązania, budowanego lub migrowanego do chmury publicznej,
  • wsparcie projektów migracyjnych do chmury GCP,
  • uczestnictwo w transferze wiedzy do organizacji (warsztaty, prezentacje),
  • praca w modelu hybrydowym - 2 x w miesiącu z biura w Warszawie,
  • stawka do 170-180 zł/h przy B2B w zależności od doświadczenia i kompetencji.

Kogo poszukujemy?

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
  • bardzo dobrze znasz usługi i rozwiązania chmury GCP, w tym Storage, Compute (+ Serverless), Networking i DevOps,
  • rozumiesz technologie z obszaru Cloud Native takie jak: Docker, Kubernetes,
  • znasz ograniczenia chmury publicznej,
  • znasz podstawy języków programowania oraz dobrze poruszasz się w infrastrukturze IT,
  • posiadasz podstawy usług baz danych,
  • potrafisz transformować potrzeby aplikacji na usługi dostępne w chmurze publicznej,
  • rozumiesz architekturę logiczną (podział na komponenty, moduły) oraz „fizyczną” (serwery, usługi) aplikacji,
  • znasz modele rozliczeniowe usług chmury i potrafisz analizować koszty
  • umiesz definiować standardy techniczne,
  • potrafisz na bazie trendów rekomendować wykorzystanie nowych rozwiązań dla organizacji,
  • pracowałeś/aś na stanowiskach seniorskich, w zakresie wypracowywania i budowy standardów korporacyjnych,
  • masz duże zdolności komunikacyjne,
  • rozumiesz architekturę systemów oraz aplikacji,
  • bardzo dobrze organizujesz pracę własną i współpracujesz z zespołami,
  • wspierałeś/aś migrację rozwiązań z on-premise do chmury.
  • Mile widziane: posiadanie certyfikatów potwierdzających zdobyte tytuły w obszarze GCP (np. CDL, ACE, PCA),
  • znajomość: GitLab, Jenkins, Terraform, Artifactory, Nexus, Prometheus, API.

Czego wymagamy?

6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • GCP
  • Storage
  • Compute
  • Serverless
  • Networking
  • DevOps
  • Docker
  • Kubernetes
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 170-180 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Kim jesteśmy?
U nas możesz zmienić projekt lub przejść do innego działu
Rozumiemy, że każdy może potrzebować zmiany lub dopiero szuka swojej zawodowej drogi. Jeżeli projekt, w którym pracujesz nie do końca Ci odpowiada – wspólnie znajdziemy inny. W Scalo jest w czym wybierać.
Data publikacji: 2024-04-21