Cloud Engineer, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: Hybryda (50% zdalnie, 50% z biura w Warszawie)
  • Start pracy: ASAP (max 30 dniowy okres wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B
  • Stawka: 165-185 zł/h netto + VAT
  • Proces rekrutacji: krótka rozmowa z ITFS (ok. 15 min) ➡ 1 rozmowa miękko-techniczna z klientem + test ➡ decyzja
Zadania:
  • Projektowanie i migracja aplikacji korporacyjnych do chmury Azure
  • Rozwój standardów architektonicznych w Banku w zakresie infrastruktury hybrydowej
  • Dobór odpowiednich rozwiązań sprzętowo-systemowych z zapewnieniem wysokiej wydajności w zakresie infrastruktury hybrydowej,
  • Weryfikacja wymagań biznesu w celu realizacji strategii IT
  • Aktywne uczestnictwo w projektach cloudowych realizowanych z udziałem innych jednostek organizacyjnych Banku i kontrahentów zewnętrznych

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego – poziom min. B1
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Dobra znajomość technologii i infrastruktury cloud computing w tym doświadczenie w projektowaniu i migracji aplikacji korporacyjnych do chmury Azure
  • Doświadczenie w projektowaniu infrastruktury IT oraz dobór odpowiednich rozwiązań sprzętowo-systemowych z zapewnieniem wysokiej wydajności i dostępności systemów informatycznych
  • Doświadczenie w projektach IT opartych na chmurze Azure
Mile widziane:
  • Certyfikaty Azure
  • Znajomość GCP (Google Cloud Platform)

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Azure
  • GCP
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 165-185 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-23