Cloud Java Developer UK Banking Remote, CENTRUM LONDYN

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:

  • Obszar: banking
  • Wakaty: 3 (2x Mid, 1x Senior)
  • Lokalizacja: hybrydowo w UK w pierwszych 2msc, potem 100% zdalnie
  • Wyjazdy / delegacje (pokrywamy wszystkie koszty): tak, UK - w okresie startowym (okres wdrożeniowy projektu - pierwsze 2msc po 4-6 dni w miesiącu w UK) , docelowo / po kick-offie już 100% remote
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka (ustalana indywidualnie): do 150 PLN netto + VAT /h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo
Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):
  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Rozmowa projektowo-zapoznawcza z Klientem (~30 min)
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1 - 1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Managerem Projektu u Klienta (~ 30 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków:
  • Udział w projektowaniu, rozwoju i utrzymaniu aplikacji Java w środowisku chmurowym (Cloud)
  • Tworzenie mikroserwisów wykorzystujących programowanie reaktywne (Vert.x lub Spring 5)
  • Rozwijanie logiki biznesowej aplikacji korzystającej z baz danych PostgreSQL i Couchbase (preferowane)
  • Implementacja komunikacji między usługami za pomocą Apache Kafka
  • Współpraca z zespołem DevOps w celu wdrażania i utrzymania aplikacji w chmurze

Kogo poszukujemy?

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego jako programista Java
  • Gotowość do pracy hybrydowej w UK
  • Doskonała znajomość języka Java 11
  • Doświadczenie w programowaniu reaktywnym z wykorzystaniem Vert.x lub Spring 5
  • Znajomość baz danych PostgreSQL i Kafka (mile widziana znajomość Couchbase)
  • Doświadczenie w budowaniu wysoce dostępnych i skalowalnych systemów będzie atutem
  • Angielski B2+ (team / projekt z UK, codzienna komunikacja po angielsku)

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Spring
  • Java
  • Vert.x
  • Kafka
Mile widziane:
  • Couchbase
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 135-150 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
We are a leading IT consultation company focused on providing top-notch technology services. Our core values are centered around transparency, integrity, and innovation. We are committed to fostering a culture that emphasizes professionalism and collaboration while delivering quality solutions to our clients.
Data publikacji: 2024-04-21