Copywriter Biznesowy z j.niemieckim Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Konsultanta ds. copywritingu z językiem niemieckim!

Warunki zaangażowania:
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka: 100 - 135zł net + vat/h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo (12msc+ z opcją dalszego przedłużenia)
Zakres obowiązków
  • Tworzenie wysokiej jakości treści pisemnych dla różnych platform cyfrowych, kształtując narrację marki i skutecznie angażując odbiorców.
  • Adaptacja istniejących treści do potrzeb czytelników, zapewniając ich spójność i przejrzystość.
  • Wsparcie w tworzeniu materiałów dla programów i kampanii o wysokiej widoczności, przyczyniając się do osiągania celów biznesowych.
  • Tłumaczenie tekstów na język niemiecki dla rynków regionalnych, rozszerzając zasięg komunikacji firmy.
  • Współpraca z zespołami projektowymi, zapewniając komplementarność treści i designu, tworząc spójne i atrakcyjne doświadczenie użytkownika.
  • Zarządzanie wieloma projektami kreatywnymi z dbałością o terminowość i najwyższą jakość dostarczanych materiałów.

Kogo poszukujemy?

Wymagania
  • Doskonała znajomość języka niemieckiego (C1) oraz języka angielskiego (B2).
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w copywritingu, najlepiej w branży farmaceutycznej lub medycznej.
  • Zdolność do tworzenia angażujących, inspirujących i perswazyjnych treści, dostosowanych do specyfiki odbiorców.
  • Umiejętność rozumienia i tłumaczenia złożonych zagadnień biznesowych.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i pisemne, umożliwiające efektywną komunikację i współpracę.
  • Wyjątkowa dbałość o szczegóły, gwarantując najwyższą jakość dostarczanych materiałów.
  • Znajomość pakietu MS Office (Word/PowerPoint).
Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie medycyny lub farmacji.
Oferujemy
  • Przejrzysty model długoterminowej współpracy: Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy: Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Nowoczesne wyposażenie: Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej w 100%

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Communication skills
  • Office
Języki:
  • Niemiecki
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 16800-21840 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
1dea is recruitment and IT outsourcing company focusing on expert and managerial positions.
We’re based in Poland but thanks to our international network, our capabilities are global.
1dea covers the sectors of IT | Transport, Spedition, Logistics | Property & Construction | Tax & Legal. We thrive on excellence, priding ourselves on being a young, vibrant, creative and a fast growing.
Data publikacji: 2024-04-21