Data Analyst Remote, ROBOTNICZA WROCŁAW

Czym będziesz się zajmować?

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analiz oraz wprowadzanie optymalizacji na podstawie danych oraz raportów,
  • Tworzenie zestawień oraz raportów oraz przekazywanie wniosków i spostrzeżeń,
  • Śledzenie i analizowanie kluczowych wskaźników,
  • Odpowiedzialność za cały proces dostarczania analityki (od zebrania wymagań od interesariuszy po przedstawienie ostatecznych wniosków i raportów klientom),
  • Ścisła współpraca i wspieranie zespołu developerskiego w rozwijaniu projektów.
  • W tym z jednym projektów potencjalnie wykorzystując rozwiązania bazujące na AI mające na celu usprawnienie analizy danych,
  • Formułowanie i testowanie hipotez we współpracy z resztą zespołu.

Kogo poszukujemy?

Nasze oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL,
  • Znajomość platformy Azure oraz rozwiązania Microsoft (mile widziane Azure Synapse, Microsoft Fabric, PowerBI),
  • Umiejętność budowania kluczowych procesów "data ingest" z wielu źródeł danych,
  • Skupienie na jakość danych,
  • Wysokie umiejętności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków z złożonych zestawień informacji,
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami AI,
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2 (praca z klientem w języku angielskim).

Czego wymagamy?

Znajomości:
  • SQL
  • Azure
Mile widziane:
  • Azure Synapse
  • Microsoft Fabric
  • Power BI
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 16800-23500 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Hej! Jesteśmy Angry Nerds i zapraszamy Cię do naszego świata apek mobilnych i webowych!

O Angry Nerds słów kilka:
Software House | 8 lat na rynku | ok. 100 osób na pokładzie | 545 zrealizowanych projektów
Zapewnimy Tobie:
- Pracę w pełni zdalną,
- Elastyczne godziny pracy, dobre dla rannych ptaszków i nocnych marków,
- Służbowy sprzęt i budżet na akcesoria,
- Roczny budżet szkoleniowy,
- Dofinansowanie do pakietu sportowego i opieki medycznej (także przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B),
- Budżet integracyjny,
- Pracę w firmie o płaskiej strukturze w zgranym zespole Nerdów :)
Data publikacji: 2024-05-02