Data Engineer przetwarzanie mowy, BRACKA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy Data Engineera do projektu związanego z przetwarzaniem mowy do jednej z największych firm technologicznych.

Hybryda z Warszawy (3 dni w tygodniu z biura/ 2 dni zdalnie)

Zadania:
  • Rozwój i utrzymanie dashboardów oraz wewnętrznych usług internetowych
  • Zarządzanie serwerami Linux używanymi do akwizycji i przetwarzania danych
  • Rozwój i utrzymanie wykorzystywanych potoków przetwarzania danych z zakresu analizy językowej
  • Automatyzacja zadań w zakresie przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Eksploracja dostępnych danych tekstowych w celu tworzenia znaczących raportów (np. raport trendów, raport wzorców użytkowania)
  • Znaczący wpływ na kierunek pracy w zespole, możliwość uczestnictwa w tworzeniu wniosków projektowych, badawczych i patentowych aplikacji (szczególnie w obszarze przetwarzania i analityki danych)
  • Znaczący wpływ na stos technologiczny wykorzystywany w projekcie.
Technologie:
  • Python
  • DevOps (Linux, Bash, git, Jenkins, Docker, Openstack, nginx, Ansible)
  • Bazy danych (PostgreSQL, InfluxDB)
  • Voila, Dash, Grafana, Flask, Jupyter, Python visualization stack

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania:
  • Biegła znajomość Pythona
  • Praktyczna znajomość środowiska Linux i skryptów Bash
  • Doświadczenie z Git, Github, Jenkins, Grafana, Docker lub podobnymi narzędziami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
Mile widziane:
  • Praktyczna wiedza z zakresu inżynierii danych i/lub Data Science
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (szczególnie Postgresql, InfluxDB)
  • Doświadczenie w dowolnej subdomenie przetwarzania języka naturalnego
  • Doświadczenie z rozwijaniem Chatbota lub asystenta głosowego
  • Umiejętność korzystania z narzędzi do wizualizacji danych i rozwoju dashboardów w Pythonie

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Python
  • Linux
  • NLP
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 16000-22000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.
Data publikacji: 2024-04-21