Developer ds. Integracji, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy Developera ds. Integracji dla naszego Klienta - jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, która świadczy usługi tworzenia i utrzymania oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych dla kluczowych firm z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i technologicznego.

Na początek konkrety:
  • Możliwa forma współpracy: B2B
  • Stawka: 100 - 120 PLN/h (do negocjacji)
  • Tryb pracy: hybryda (1-2 w tygodniu z biura w Warszawie)
  • Wymiar pracy: 1FTE
O projekcie
  • Projekt dotyczy integracji systemów z uwzględnieniem projektowania i budowy rozwiązań dla najwyższej jakości usług sektora finansowego.
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB
  • Realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Komercyjne doświadczenie z Java
  • Praktyczna znajomość zagadnień integracji: WSDL, JMS, SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (WebSphere MQ)
  • Znajomość platformy integracyjne IBM Integration Bus (wcześniejsza nazwa Websphere Message Broker) lub innej wiodącej technologii integracyjnej (WebMethods, Tibco, Java Mule)
  • Silna motywacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów i zaangażowania w pracę
Mile widziane:
  • Komercyjne doświadczenie w wykorzystaniu IBM App Connect v 11 lub 12
  • Doświadczenie w pracy w sektorze finansowym
Opis procesu rekrutacji:
  1. Wstępna rozmowa telefoniczna z naszym przedstawicielem - 4IT Solutions (ok 20min)
  2. Opcjonalnie zdalna rozmowa z przedstawicielem Klienta (30 - 45min)
  3. Zdalna rozmowa techniczna z osobami z zespołu Klienta (1h)

... i finalizujemy rozmowy

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Tibco
  • IBM
  • Data integration
  • WSDL
  • WebSphere
  • Java
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 100-120 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Kim jesteśmy?
4IT Solutions działa na polskim rynku od 2014 roku. Naszym core businessem jest rekrutacja konsultantów IT. Dostarczamy usługi specjalistów IT, którzy wspierają zespół klienta długoterminowo lub na czas realizacji danego projektu. W zależności od projektu oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta lub umowę typu body-leasing.
W 4IT Solutions wierzymy, że trzon firmy tworzą nasi pracownicy. Wysoka jakość usług i sukces naszych klientów zależy od nich. Nasz zespół to grupa zgranych ludzi reprezentująca najwyższe standardy etyki biznesu. Wierzymy w długotrwałe relacje z klientami, które budujemy dzięki dostarczaniu usług najwyższej jakości. Naszym kluczem do sukcesu są proste procesy, brak komplikacji i automatyzacja.
Data publikacji: 2024-05-10