Doradca/Przedstawiciel Handlowy w branży produktów dla zwierząt, GARWOLIN

Najlepiej czujesz się
w handlu? Lubisz bezpośredni kontakt z Klientem? W sprzedaży stawiasz także na
doradztwo i budowanie relacji? Chciałbyś/Chciałabyś rozwijać swoją karierę w
branży produktów dla zwierząt? Chętnie zdobywasz nową wiedzę?

Jeśli odpowiedź brzmi:
„tak”, dołącz do naszego zespołu!

Dlaczego
Over Group?

Zrzeszamy 6 marek i 4
spółki, rozwijamy profesjonalne zespoły sprzedażowe. Jesteśmy jedną

z wiodących Firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i
mineralno-witaminowych dla różnych grup zwierząt. Naszą przewagę konkurencyjną
opieramy na

3 filarach: profilaktyka, pielęgnacja, doradztwo. Działamy na rynku od
ponad 20 lat, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży, a nasze marki są
rozpoznawalne. Jesteśmy jak jeden organizm - wspólnie pracujemy na sukces,
oferujemy wzajemną pomoc i współpracę.

Doradca /
Przedstawiciel Handlowy

w branży
produktów dla zwierząt

Teren: południowo-wschodnia część woj. mazowieckiego
Widełki płacowe:
4500–15 000 zł
brutto

Oferujemy:

  • Nie zaczynasz od 0 – dostajesz bazę
    Klientów.
  • Masz realny wpływ na to, ile zarobisz - plany
    dostosowane są do potencjału regionu i rozliczane są miesięcznie – każdego
    miesiąca masz szansę wypracowania dobrego wyniku, podane widełki
    płacowe są możliwe do przekroczenia
    . Świetnie, prawda?
  • Kompleksowe wdrożenie, oparte również o szkolenia
    produktowe i udostępnienie wszelkich potrzebnych materiałów do zdobywania
    wiedzy.
  • Otrzymujesz od nas narzędzia do
    wykonywania pracy: samochód służbowy także do użytku prywatnego zgodnie z
    zasadami przyjętymi w Firmie, laptop, smartphone, autorski system CRM i
    aplikację mobilną.
  • Możesz liczyć na stałe wsparcie
    przełożonego, zespołu terenowego i stacjonarnego, a nasi Product
    Managerowie pomogą Ci w zakresie merytoryki i oferty produktowej.
  • Otrzymujesz także pakiet próbek produktów
    oraz wszelkie materiały marketingowe.
  • Poważna Firma, to poważna umowa. Oferujemy umowę
    o pracę
    – żadnych śmieciówek!
  • System motywacyjno-rozwojowy:
    program rozwoju kompetencji doradczych i handlowych z atrakcyjnymi
    benefitami.

Dlaczego jeszcze warto?

  •          Posiadamy produkty najwyższej jakości w szerokiej ofercie,
    programy rabatowe i lojalnościowe oraz promocje dla Klientów każdego
    miesiąca,

  •      zapraszamy Cię na regularne spotkania firmowe,

  •         cykliczne targi i eventy branżowe,

  •          organizujemy spotkania integracyjne i team building,

  •          otrzymujesz od nas zniżki na firmowe produkty,

  •          dostęp do wartościowych pozycji stale wzbogacanej biblioteki
    firmowej – książki, e-booki, audiobooki,

  •          możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia,

  •          oferujemy Premiowany System Poleceń Pracowniczych – cenisz sobie
    pracę u nas i znasz innego Specjalistę, który pasowałby do naszego teamu? Poleć
    go i zgarnij premię!

  •          Skontaktuj
    się z nami, aby przekonać się jakie są jeszcze inne powody, aby dołączyć do
    naszego zespołu!

Zadania:

  • Nie tylko Przedstawiciel, ale i Doradca -
    bądź Specjalistą w swojej dziedzinie i zdobywaj uznanie Klientów poprzez
    zrozumienie, profesjonalne wsparcie i odpowiedź na Jego potrzeby.
  • Ciesz się samodzielnością, to Ty planujesz
    własną pracę - umawiasz wizyty, tworzysz trasówki, odwiedzasz Klientów i
    raportujesz jak dobrze Ci poszło!
  • Otrzymujesz od nas bazę Klientów – jako
    świetny Handlowiec poszerzaj ją, gdy jest okazja.
  • Będziesz sprzedawać cenione przez Klientów
    preparaty pielęgnacyjne i mineralno-witaminowe dla zwierząt.

Oczekujemy:

       Prawa
jazdy kat. B – abyś mógł dotrzeć do naszych wspaniałych Klientów.

Zaangażowania i dużej motywacji
wtedy realizacja celów przychodzi z łatwością!

       Doświadczenia w
sprzedaży terenowej.

       Jesteś z
branży związanej ze zwierzętami? A może masz wykształcenie zootechniczne,
weterynaryjne lub pokrewne? Super!

Proszę uzupełnić treść ogłoszenia.

Data publikacji: 2024-05-02