Doradca Klienta Miastko, MIASTKO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Chcesz mieć wpływ na wysokość zarobków? Na początek dostajesz wynagrodzenie gwarantowane i bazę klientów. Sprzedajesz pożyczki, ubezpieczenia, pakiety medyczne, odbierasz raty i za wszystko otrzymujesz pieniądze. Zajęcie jest intensywne, ale im więcej działasz tym więcej zarabiasz. Jako Doradca Klienta co tydzień odwiedzasz swoich klientów w domach, odbierasz raty. Nie tylko sprzedajesz, poznajesz ludzi, potrafisz wybrać produkt, który będzie dla nich najlepszy. Wiesz, że za każdym klientem stoi historia warta poznania. Pomaganie ludziom daje Ci satysfakcję WYMAGANIA: Wykształcenie średnie. OFERUJEMY: Atrakcyjny system wynagrodzeń z wypłatami co tydzień Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług – odprowadzamy należne składki do ZUS. Bezpłatny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych, wsparcie Doradcy Klienta Eksperta oraz Kierownika Promocje zapewniające dodatkowe wynagrodzenie Materiały reklamowe Narzędzia : aparat telefoniczny oraz Tablet Elastyczne godziny świadczenia usług – możliwość pogodzenia z inną pracą
Data publikacji: 2024-05-01