Doradca serwisu &#124 Warszawa&#124 2 zmiany, WARSZAWA

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • Obsługa klientów

  • Prowadzenie pełnego procesu obsługi serwisowej, od planowania i przygotowania przyjęcia, do wydania pojazdu

  • Kontrolowanie zleceń warsztatowych

  • Dbałość o jakość i dobry wizerunek firmy

  • Prowadzenie dokumentacji i wystawianie faktur

Wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Wiedza dotycząca budowy pojazdów, znajomość części zamiennych

  • Prawo jazdy kat. B- warunek konieczny

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w autoryzowanym serwisie samochodowym

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Kandydata

  • Pakiet socjalny

Data publikacji: 2024-04-21