Doradca techniczno handlowy wentylacje, POZNAŃ

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - producenta i dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC - osoby do pracy na stanowisku:

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • skuteczna sprzedaż central wentylacyjnych na podległym terenie,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • wsparcie techniczne w zakresie wyboru oferowanych produktów,

  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,

  • uczestnictwo w działaniach marketingowych, a także szkoleniowych firmy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej z zakresu Inżynierii Środowiska lub dziedzin pokrewnych,

  • masz doświadczenie handlowe szczególnie w sprzedaży produktów wentylacyjnych,

  • możesz pochwalić się wysokimi kompetencjami handlowymi (autoprezentacja, komunikatywność, samodzielność i skuteczność w działaniu),

  • cechują Cię: świetna organizacja pracy, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • wyróżniasz się silną determinacją w dążeniu do celu,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży),

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego, liczne programy motywacyjne,

  • bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy telefon, laptop oraz samochód,

  • liczne benefity (możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń medycznych, kart sportowych, dofinansowania nauki i szkoleń),

  • pakiet świadczeń socjalnych.

Data publikacji: 2024-04-24