Doradca techniczno handlowy, NOWA SÓL

Oferta dla Doradcy Techniczno- Handlowego.

Umowa o pracę, system premii i dodatków.

Obszar działania: woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie.

Zadania:

  • rozwój sieci dystrybucji na powierzonym terenie

  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z Klientami

  • opieka oraz doradzanie Klientom w zakresie wyboru odpowiednich produktów zgodnie z ich potrzebami i wymaganiami

  • realizowanie planów sprzedażowych na powierzonym terenie

Wymagania:

  • wysokie umiejętności komunikacyjne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- preferowany przemysł stalowy

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • możliwość dołączenia do stabilnego, doświadczonego zespołu

  • wsparcie zespołu back office

  • stałą pensję oraz system premiowy

  • dodatkowy benefit roczny

  • ubezpieczenie na zdrowie

  • ubezpieczenie na życie

  • świadczenia socjalne

  • kartę lunchową

  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21