Dowódca zmiany ochrony hipermarket budowlany Łódź, ŁÓDŹ

Poszukujemy Dowódcy Zmiany do pracy w ochronie hipermarketu budowlanego w Łodzi.

Zakres obowiązków:

  • Ochrona mienia obiektu

  • Koordynowanie zadań ochrony w trakcie trwania zmiany

  • Dokonywanie ujęć

  • Prowadzenie dokumentacji ochrony

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

  • Dyspozycyjność (praca po 15 godz./zmiana (system 2 dni pracy, 2 dni wolnego)

  • Obsługa komputera

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i pracę na stałe

  • zatrudnienie na umowę zlecenia

  • szkolenie stanowiskowe

  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Aplikuj już teraz wypełniając prosty formularz - kliknij 'aplikuj' poniżej (nie wymagamy CV),

lub

skontaktuj się z nami telefonicznie (od poniedziałku do piątku 08:00-16:00): 698 681 036

Data publikacji: 2024-04-23