Drukarz offsetowy, NIEPOŁOMICE

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Zadania:

  • Obsługa linii drukarskiej zgodnie z instrukcją stanowiskową,

  • Ustawianie parametrów wydruku,

  • Prowadzenie procesu drukowania zgodnie z instrukcją technologiczną,

  • Kontrola jakości procesu drukowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich,

  • Znajomość druku offsetowego,

  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań,

  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym,

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (poligraficzne).

Gwarantujemy:

  • Stałe zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o prace,

  • Pracę w systemie czterobrygadowym (3 zmiany po 8 h),

  • Liczne dodatki: za pracę w nocy, w sobotę, w niedzielę, liczne premie,

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport,

  • Wynagrodzenie miesięczne 6630 zł brutto,

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Data publikacji: 2024-04-21