Elekryk przemysłowy elektronik mechatronik Blaubeuren CM-GL-DE, BLAUBEUREN

                                                           AGENCJA
PRACY

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 1
5 lat.

Jest
jedną z na
jstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku
polskim.

Specjalizujemy się także w rekrutacji
i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia

i Dolnego Śląska.

Dzięki naszemu długoletniemu
doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i l
egalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Pracujemy tylko z wybranymi i
starannie wyselekcjonowanymi firmami, tak aby zapewnić Państwu bezpieczną i
satysfakcjonującą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego
potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Obecnie poszukujemy dla dużej spółki akcyjnej
kandydatów do pracy na stanowisku:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY

MECHATRONIK

ELEKTRYK MONTAŻYSTA SZAF
STEROWNICZYCH

ELEKTRONIK

( Industrieelektriker, Mechatroniker, Elektroniker, Schaltschrankmonteur)

Miejsce pracy: 89143 Blaubeuren, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

OFERUJEMY:

Pracę w renomowanej firmie
o światowym zasięgu branży budowy maszyn dla przemysłu fotowoltaicznego, solarnego
i półprzewodników. Firma specjalizuje się

w innowacyjnych
technologiach i budowie zintegrowanych rozwiązań produkcyjnych

Bardzo nowoczesne
środowisko pracy w firmie high-tech

Niemiecką umowę o pracę
na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym         z rzetelnym, sprawdzonym pracodawcą

Tanie posiłki i  kantyna zakładowa do dyspozycji pracowników

Atrakcyjne
wynagrodzenie od 3100 Euro netto/ etat

 -stawka
godzinowa ( wzrasta wraz ze stażem pracy) plus dieta.

Zatrudnienie na pełny etat w systemie 1
zmianowym, z możliwością wprowadzenia systemu 2 zmianowego

·       Komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę pokoje 1
osobowe lub apartamenty z Wi-fi, koszt odliczany jest od wypłaty na koniec
miesiąca. Istnieje opcja darmowego zakwaterowania – wówczas kwota wynagrodzenia
wynosi od 2500 Euro netto/ etat.

 Po wstępnym okresie
możliwość wynajęcia osobnego mieszkania

·       Miłą atmosferę w pracy

·       Opłacane składki ubezpieczeniowe
i emerytalne

·       Płatny urlop

·       Wszystkie świadczenia
przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wsparcie na każdym
etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu
zaliczanego do uprawnień emerytalnych                 ( po przepracowaniu 5 lat w
Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)

Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie
ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę
medyczną także w trakcie  pobytu w
Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.

Uwaga istnieje możliwość zorganizowania
osobistego spotkania przed podjęciem pracy – firma zwraca koszty dojazdu i
noclegu na spotkanie.

Nie pobieramy opłat za nasze usługi
pośrednictwa pracy.

OBOWIĄZKI:

·       Przedmontaż, główne prace montażowe
i integracja elektrycznych podzespołów prefabrykowanych z elementami głównymi

·       Montaż podzespołów zgodnie
z rysunkiem technicznym i schematami elektrycznymi

·       Łączenie głównych podzespołów
w razie potrzeby

·       Przekazanie urządzeń
produkcyjnych wraz z zapisem w protokole przekazania

·       Inne obowiązki
charakterystyczne dla stanowiska

WYMAGANIA:

·       Wykształcenie kierunkowe: elektronik
urządzeń elektroenergetycznych, elektryk przemysłowy, mechatronik lub inne
porównywalne

·       Komunikatywna znajomość
języka niemieckiego

·       Doświadczenie na podobnym
stanowisku

·       Bardzo dobra znajomość
schematów elektrycznych

·       Znajomość nowych
technologii

·       Zdolności manualne

·       Zmysł techniczny

·       Umiejętność pracy w
zespole

·       Prawo jazdy i własny
samochód mile widziane

SPOSÓB
APLIKOWANIA:

CV w języku polskim oraz (jeżeli
Państwo posiadają ) niemieckim, k
opie dokumentów potwierdzających
wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy
przesyłać na adres email:

[email protected]

W CV prosimy o podanie klauzuli
dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Na potrzeby tylko
powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na
przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z
siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby
przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby
długofalowego procesu rekrutacyjnego:

siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz
przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na
przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili
wysyłając nam maila na adres: [email protected]

Dziękujemy
za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi
kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław
ul. Podwale 62/2,

Nr
tel. 71 3438073,

kom.,
+48 790 613 052,

kom.
+48 790 592 719,

kom.  +48 792 785 242,

kom.
+48 690 204 470,

(w
przypadku niedostępności pozostałych telefonów + 48 791080654)

Posiadamy
wiele ofert pracy także w innych lokalizacjach – podaj nam swoje życzenia i
preferencje a dopasujemy odpowiednią ofertę.

E.Mail: [email protected]

style="">

Data publikacji: 2024-05-02