Elektroautomatyk elektryk automatyk, PŁOCK

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanika

Miejsce pracy: Płock

Zadania:

  • Utrzymanie ruchu urządzeń w zakresie automatyki i elektryki

  • Bieżące usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń

  • Udział w pracach remontowych oraz modernizacyjnych maszyn i urządzeń

Oczekujemy:

  • Uprawnień SEP w zakresie eksploatacji do 1kV

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej - możliwość przyuczenia

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

Godziny pracy:

  • Poniedziałek - piątek

  • 1 zmiana poranna

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - bezpośrednio z naszym Klientem

  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • System premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Bony świąteczno - noworoczne

  • Dofinansowanie do 'wczasów pod gruszą'

Data publikacji: 2024-04-25