Elektromechanik &#124 2 zmiany, ŁAŃCUT

Dla naszego klienta, prowadzimy rekrutację na stanowisko Elektromechanik

Miejsce pracy: Kańczuga

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek powstałych w trakcie eksploatacji

  • Dokonywanie cyklicznych przeglądów maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Zapewnienie sprawnej i bezpiecznej pracy wszystkich maszyn i urządzeń

  • Efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami i narzędziami pracy

  • Raportowanie zgodnie z obowiązującą strukturą organizacyjną

  • Współpraca z pozostałymi służbami Utrzymania Ruchu oraz firmami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Praktyczna znajomość układów sterowania maszyn CNC i instalacji przemysłowych

  • Praktyczna znajomość układów mechanicznych maszyn CNC, hydrauliki siłowej i pneumatyki

  • Umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej, rozumienie schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych

  • Mile widziane

    · Aktualne uprawnienia SEP GI E do 1kV

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Premia miesięczna i kwartalna

  • Pracę w systemie 2 zmianowym (6 - 14, 14 - 22)

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta paliwowa

  • Dofinansowanie do posiłków

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-22