Elektromechanik &#124 Benefity &#124 Premia&#124 Transport pracowniczy, STRZEGOM

Dla naszego klienta, który jest liderem z zakresu produkcji żywności, prowadzimy rekrutację na stanowisko Elektromechanika.

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Bezpłatny transport pracowniczy:

Wałbrzych, Świebodzice, Świdnica, Szczepanów, Strzelce,Wrocław, Dzierżoniów, Bielawa, Kobierzyce

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń

  • Przeprowadzanie profilaktycznych konserwacji urządzeń i maszyn

  • Dokonywanie napraw oraz usuwanie bieżących usterek w maszynach i urządzeniach produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub na podobnym stanowisku

  • Posiadanie wiedzy z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Gotowość do pracy w systemie 1 zmianowym lub 4 brygadowym

  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • Pracę w systemie 1 zmianowym lub 4-ro brygadowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 8000 - 9000 zł brutto miesięcznie

  • Premię za obecność 700 zł brutto

  • Podwyżkę wynagrodzenia raz w roku

  • Bezpłatny transport pracowniczy z wybranych lokalizacji

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Program Emerytalny

  • Wczasy pod gruszą

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21