Elektromechanik &#124 premie + benefity, STRZELCE OPOLSKIE

Dla naszego Klienta wiodącego producenta kabli dla branży automotive

poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce: Strzelce Opolskie

Zadania:

  • realizacja zadań związanych z utrzymaniem ruchu wyznaczonych maszyn i urządzeń

  • wykonywanie planowanych, prewencyjnych prac konserwacyjnych

  • prowadzenie remontów okresowych maszyn zgodnie z założonym harmonogramem

  • prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań

  • zapewnienie doradztwa i wsparcia technicznego w sytuacjach problematycznych

  • odpowiedzialność za zapewnienie stałej funkcjonalności, dostępności i wydajności maszyn i urządzeń w zakładzie

  • pomiary wielkości elektrycznych i nieelektrycznych

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4- brygadowym (3 zmiany)

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • posiadanie uprawnień SEP

  • wiedza techniczna z zakresu napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji

  • mile widziana znajomość systemów pneumatycznych i hydraulicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • kwartalna premię frekwencyjna

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • dofinansowanie do dojazdów- od 15 do 29 km- 300 zł, od 30 do 45 km- 450 zł, powyżej 45 km- 500 zł brutto

  • kartę Multisport

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-08