Elektromechanik mechanik elektryk automatyk, NAŁĘCZÓW

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Elektromechanik

Lokalizacja: Nałęczów

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

  • Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wykonywanie napraw, usuwanie usterek oraz wykonywanie remontów i modernizacji urządzeń

  • Sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac

  • Przestrzeganie procedur jakościowych oraz przepisów z obszarów BHP, ppoż, sanitarnych, stosowanie się do wymogów GMP, GHP

Wymagania:

  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego

  • Umiejętność samodzielnego analizowania sytuacji i rozwiązywania problemów technicznych

  • Uprawnienia energetyczne 'E' do 1kV

  • Sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w warunkach stresowych

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku automatyka, elektryka, elektromechanika lub elektromontera

  • Umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Schneider)

Godziny pracy:

  • System 2 zmianowy 6:00-14:00, 14:00-22:00 lub 3 zmianowy

  • Poniedziałek - piątek

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę)

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Kandydatom bez doświadczenia oferujemy możliwość przyuczenia

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

Data publikacji: 2024-04-25