Elektromechanik utrzymanie ruchu, JELCZ LASKOWICE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, poszukujemy Elektromechanika.

Szukamy doświadczonego pracownika, który jest gotowy do podjęcia wyzwań i poszerzania swoich kompetencji, w naszym zespole!

Czy jesteś gotowy na nowe możliwości, atrakcyjne warunki pracy i korzystny system premiowy? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco i jesteś gotowy na kolejny krok w swojej karierze i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje CV!

Zadania:

  • przeglądy okresowe, niezbędne naprawy oraz modyfikacje urządzeń elektrycznych i mechanicznych,

  • bieżące naprawy i konserwacja maszyn,

  • realizacja planu przeglądów prewencyjnych robotów .

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny,

  • praktyczna wiedza techniczna,

  • Uprawnień SEP do 1kV.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,

  • system premiowy: premie miesięczne oraz roczne,

  • kartę MultiSport,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • szkolenia,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Data publikacji: 2024-05-08