Elektrotechnik praca od zaraz, MIKOŁAJKI

Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Zadania:

  • eliminacja awarii, usterek maszyn/robotów

  • wykonywanie zaplanowanych przeglądów wszystkich urządzeń

  • uzupełnianie dokumentacji związanej z serwisowaniem/naprawami parku maszynowego

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie techniczne

  • wiedza teoretyczna oraz doświadczenie w zakresie elektryki, mechaniki, pneumatyki maszyn

  • uprawnienia SEP

  • umiejętność czytania schematów/rysunków technicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • pracę w systemie 3-zmianowym

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • dodatki: premie świąteczne, prywatna opieka medyczna

  • pracę w Mrągowie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21