Elektryk budowlany, CHAMBERY

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH
Polska,
nr licencji 16998

Dla naszego stałego
klienta z branży budowlanej poszukujemy fachowców z doświadczeniem na
stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY

Miejsce pracy: Francja, okolice Val Thorens, Chambery,
Val Cenis

start: przełom maja i czerwca

To oferujemy:

  • Polską umowę o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 2900 - 3200 euro netto

  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach jednoosobowych

  • Dieta + ciepły posiłek podczas pracy

  • Zorganizowany darmowy dojazd na budowę

  • Pracę w polskich ekipach

Dofinansowanie kosztów wyjazdu – dodatek
odnawialny co 90 dni

Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika

Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu
pracy

Zakres obowiązków:

Montaż skrzynek rozdzielczych

Instalacja oświetlenia i wyposażenia AGD

Obsadzanie puszek, ciągnięcie peszli, przeciąganie kabli

Podłączanie instalacji elektrycznej, realizacja linii podłączeń

Montaż gniazdek i przełączników światła, wiercenie korytek wg. planów

Nasze wymagania:

Doświadczenie na w.w. stanowisku

Umiejętność czytania rysunków
technicznych

Gotowość do rozpoczęcia
pracy końcem maja/początkiem czerwca

Mile widziana znajomość
j. francuskiego

Zainteresowane osoby
prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

lub kontakt telefoniczny  (w
godzinach 8:00 - 16:00

+48 789 365 553

Prosimy o zawarcie w CV
poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Klauzula informacyjna dla kandydata:
grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Data publikacji: 2024-05-06