Elektryk Mechanik &#124 bez doświadczenia &#124 firma produkcyjna, UJAZD

Praca dla Elektryków, Mechaników. Ukończyłeś szkołę i szukasz pracy w zawodzie?

Aplikuj już teraz. Umowa o pracę, premie, dodatki transportowe.

Do współpracy zapraszamy również doświadczonych Kandydatów.

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Zadania:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn

  • usuwanie awarii maszyn

  • cykliczne przeglądy maszyn, konserwacja maszyn

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym i czterobrygadowym

  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki

  • chęć do poszerzania wiedzy i umiejętności technicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • system premiowy

  • dodatek transportowy

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21