Elektryk mechanik, KOSTRZYN NAD ODRĄ

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie kontroli prewencyjnej maszyn i urządzeń

  • Usuwanie awarii

  • Dokonywanie systematycznych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji

  • Gotowość do pracy na 2 zmiany pon-pt

Data publikacji: 2024-04-21