Elektryk Monter Instalacji Elektrycznej, WŁOSZCZOWA

ZPUE S.A. od ponad 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

 Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Montaż nowych instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami bezpieczeństwa;

  • Czytanie projektów budowlanych i schematów elektrycznych;

  • Diagnoza i usuwanie usterek w istniejących instalacjach elektrycznych;

  • Prace elektryczne w budynkach biurowych i przemysłowych;

  • Budowa tras kablowych, biały montaż;

  • Przeprowadzanie konserwacji i regularnych przeglądów instalacji.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia terminowego i skutecznego wykonania zadań.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako monter instalacji elektrycznych;

  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Uprawnienia SEP G1 do 1kV;

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Pracę w systemie zmianowym;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji;

  • Szkolenie przygotowujące do pracy.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. "

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Data publikacji: 2024-04-21