Elektryk Niemcy, MONACHIUM

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki: Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium

Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie.

Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej . Praca jest stacjonarna w obrębie siedziby firmy.

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty. Godziny pracy: od 170 do 210 godz. miesięcznie.

Główne zadania: Montaż instalacji elektrycznych. Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych). Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów.

Wymagania: Wyuczony zawód elektryka lub pokrewne (świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk/ elektromonter lub aktualne uprawnienie SEP). Doświadczenie przy elektryce budowlanej i/lub przemysłowej. Konieczna podstawowa znajomość języka niemieckiego. mile widziane posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy.

Nasza oferta: Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne. Wynagrodzenie brutto: 15,50 euro (w zależności od kwalifikacji i od znajomości j. niemieckiego). Dieta dzienna netto 20 euro (od 420 do 500 euro netto miesięcznie). + 25% do stawki godzinowej za nadgodziny i pracę w soboty. Wynagrodzenie miesięczne netto od 2400 euro + nadgodziny.

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę.

Data publikacji: 2024-04-27