Elektryk przemysłowy, MONACHIUM

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Zadania:

  • Konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych,

  • Przeciąganie, etykietowanie i podłączanie kabli,

  • Budowa trasy kablowej,

  • Umiejętność czytania rysunków i praca zgodnie z planami/rysunkami,

  • Łączenie przewodów w szafach sterowniczych i urządzeniach,

  • Praca w fabrykach i środowiskach petrochemicznych,

  • Mocowanie kabli za pomocą specjalnych połączeń śrubowych.

Wymagania:

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży przemysłowej, posiadanie wiedzy specjalistycznej,

  • Certyfikat pracownika wykwalifikowanego jako elektryk (polska wersja),

  • Ważny certyfikat SEP,

  • Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację,

  • Prawo jazdy kategorii B plus własne auto,

  • Gotowość do prac montażowych,

  • Elastyczność.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Zakwaterowanie (opłacone przez pracodawcę),

  • Średnio 174 godzin pracy w miesiącu,

  • Stawkę godzinową - 15,06 € brutto/h, wzrost stawki z czasem,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Premię na start - 100 € - wypłacana w pierwszym dniu roboczym na konto pracownika,

  • Dodatek na posiłki - 28 € /dzień roboczy,

  • Dodatek na narzędzia - 1 € /dzień roboczy,

  • Dodatek na podróże do domu - 100 €/miesiąc,

  • Dodatek za dojazd do pracy - 0,23 € za kilometr przejechany między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy i z powrotem.

Data publikacji: 2024-04-26