Elektryk Utrzymania Ruchu, DĄBROWA GÓRNICZA

Dla naszego klienta zajmującego się projektowaniem i produkcją układów hamulcowych do samochodów osobowych, wyczynowych i motocykli, zarówno seryjnych, jak i wyścigowych oraz do pojazdów dostawczych poszukujemy:

Elektryka Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Bliżyce, Włodowice, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bolesław, Zawiercie, Jaworzno, Sławków, Michałkowice, Czeladź, Będzin, Pradła, Rokitno, Jeziorowice, Sławniów, Grodziec, Sarnów, Psary, Katowice, Tychy, Poręba, Łazy, Zawiercie)

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat bez okresu próbnego

  • Wynagrodzenie miesięcznie do 6000 brutto (w tym premie miesięczne)

  • Bon żywieniowy - karta przedpłacona 30 zł/dzień (630 zł mies.)

  • System zmian czterobrygadowy - 3 zmiany po 8 godz.

  • Pakiet benefitów m.in. system premii rocznych, system nagród KAIZEN oraz pakiet socjalny ('Wczasy pod gruszą', bony i paczki świąteczne, dofinasowanie do wypoczynku dzieci)

  • Prywatną Opieka Medyczna oraz Ubezpieczenie Grupowe

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Zadania:

  • Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych,

  • Okresowe inspekcje techniczne maszyn i urządzeń tzn. serwisowanie, konserwacje,

  • Utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy poprzez kontrole i usprawnianie parku maszynowego,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka,

  • Umiejętności czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy - 8 godz.)

  • Umiejętności obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym oraz aktualne uprawnienia SEP do 1 kV.

Data publikacji: 2024-05-06