Elektryk Utrzymania Ruchu, KATOWICE

Kluczowe zadania:

  • Diagnostyka i weryfikacja awarii instalacji elektrycznej w budynkach, maszynach i urządzeniach;

  • Przeglądy i naprawy bieżące;

  • Naprawy instalacji elektrycznej w obsługiwanych urządzeniach i maszynach oraz w infrastrukturze budowlanej;

  • Pomiary instalacji elektrycznej w obsługiwanych urządzeniach i maszynach oraz w infrastrukturze budowlanej;

  • Weryfikacja i przyjmowanie narzędzi do naprawy (awarie);

  • Modernizacja instalacji elektrycznej według wytycznych;

  • Wsparcie działu inwestycyjnego w realizacji instalacji elektrycznej w budynkach;

  • Montaż maszyn i urządzeń nowych oraz relokacja maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Podstawowa znajomość budowy maszyn;

  • Uprawnienia kwalifikacyjne SEP 'E'

  • Atutem będzie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Atrakcyjny system premiowania;

  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia prowadzone przez producentów posiadanych maszyn;

  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji;

  • Pracę w systemie zmianowym.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ' Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Data publikacji: 2024-04-21