Elektryk utrzymania ruchu, ZWICKAU

Firma Job-Now działając na zlecenie agencji zatrudnienia EuropaJob posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prace kontrolne, konserwacyjne i instalacyjne

  • analiza i eliminacja usterek technicznych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • chęć pracy w systemie zmianowym

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej

  • praca blisko granicy z Polską (około 220km od Zgorzelca)

  • stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowie o pracę

  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

  • stałą stawkę godzinową, nadgodziny płatne dodatkowo

  • zapewnione zakwaterowanie

  • zwrot kosztów badań lekarskich

  • opiekę koordynatora i polskiego rekrutera przez cały okres zatrudnienia

Data publikacji: 2024-05-06