Elektryk warsztatowy w Zespole Warsztatów Centralnych, MISZEWKO

Strategiczna Spółka Skarbu Państwa odpowiedzialna za bezpieczeństwo energetyczne Polski

GŁÓWNE ZADANIA:

  • zapewnienie prawidłowego działania oraz sprawnej obsługi maszyn, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,

  • usuwanie nieprawidłowości i usterek,

  • udział w pracach rozruchowych w obszarze infrastruktury elektrycznej średnich i niskich napięć,

  • konserwowanie i zabezpieczanie narzędzi,

  • praca w brygadach serwisowych firmy,

  • pełnienie dyżurów telefonicznych,

  • prowadzenie dokumentacji oraz sporządzanie protokołów z wykonywanych czynności.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym, elektronicznym,

  • min. 2-letnie doświadczeni zawodowe na podobnym stanowisku,

  • świadectwo kwalifikacyjne E grupa I pkt 2, 3, 4, 7, 9, 10,

  • znajomość budowy, obsługi i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych,

  • ogólna wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • MS Office na poziomie min. podstawowym,

  • prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • podstawowy system czasu pracy,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • szkolenia,

  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę,

  • kartę multisport,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • integrację,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • konkursy pracownicze.

Data publikacji: 2024-04-21